HOORN - Komend weekend lach je je longen uit je lijf in Theater Het Pakhuis in Hoorn: op vrijdag 11 april staan er tijdens Hoorn Lacht meerdere comedians op het podium. Op zaterdag 12 april vult comedian Rachid Larouz de zaal met zijn show De Doorstart van Rachid.

Rachid Larouz verdiende zijn strepen onder meer met optredens in Raymann is Laat en The Comedy Factory. Hij komt naar Hoorn met zijn veelgeprezen eenmansshow, waarin hij openhartig vertelt over zijn verslavingsverleden en de weg omhoog vanaf het nulpunt. Tickets voor zijn show op zaterdag 12 april om 20.00 uur kosten slechts €23,50, inclusief consumptie.

Hoorn Lacht


Bij Hoorn Lacht kun je 6 tot 8 comedians op het podium verwachten. Zij hebben één doel: nieuw materiaal (grappen) uitproberen. Gaat de zaal plat van het lachen? Dan hebben we een blijvertje te pakken. Maar het kan ook zijn dat we de poging tot een grap nooit meer terughoren. Eén microfoon, grappen in razend tempo, licht op het podium en het publiek: meer is er niet nodig voor een komische avond uit.

De avonden worden gepresenteerd door ‘Master of Ceremony’ Said el Hassnaoui (WestSaid). Said, winnaar van de Comedy Slam en de UICF Talent Award, is naast comedian ook de organisator van Hoorn Lacht. De line-up bestaat uit Nederlandse én soms Belgische gevestigde namen en aanstormend talent. Comedians en een MC die nieuwe grappen komen vertellen en uitproberen.

Tickets voor Hoorn

Lacht op vrijdag 11 april om 20.00 uur kosten €16,25, inclusief consumptie. Naast deze vrijdag staat Hoorn Lacht ook op 9 mei en 13 juni op de planken. Boek snel je tickets via pakhuishoorn.nl.